Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Xiaomi qicycle electric power türkiye fiyatı

Collapse
X
 •  
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Xiaomi qicycle electric power türkiye fiyatı

  Xiaomi bütün dünyada kabul gören elektrikli bisikletini geçen ay güncelledi. Neredeyse birçok özelliği aynı olan fakat ufak tefek farklar içeren biraz daha etli ve kalın görünen bir bisikletle karşımıza çıktı. Bu bisiklette taşıma kapasitesi Bir önceki versiyona göre 25 kilogram arttırılmış görünüyor Yani 75 kilogramdan 100 kilograma çıkartılmış.  Bunun dışında Menzilde 3 - 5 kilometrelik bir artış söz konusu ama pil ve motor kapasiteleri aynıymış gibi görünüyor. Bunun dışında fiyatta belli bir Yükseliş var. Mesela şu anda 5000 küsurlara satılan eski modeli yerine bunu alırsanız 7000 lira gibi bir para ödemeniz gerekir bence Buna gerek yok. Önceki model daha ekonomik olması açısından tercih edilebilir. Çünkü fazla bir yenilik getirilmemiş. Diğer elektrikli bisikletler ile karşılaştırıldığında katlanıp neredeyse koltuk altında taşınabilecek boyutu kadar küçültülmesi, aşırı şık görünümü minibüs otobüs gibi küçük toplu taşıma araçlarına binebilme potansiyelinden dolayı örnek vermek gerekirse bu bisiklet beni cezbediyor.

 • #2
  Gerçekten harika bir bisiklet bu

  Yorum yap


  • #3
   Ah bende alabilsem çok ii bisiklet

   Yorum yap


   • #4
    Bence önceki versiyonu aynı gibi ve çok daha ucuz.

    Yorum yap


    • #5
     Arada 600 tl fark var şu anda

     Yorum yap


     • #6
      Elektrikli bisiklet için sürücü belgesi veya İstanbul'da herhangi bir kısıtlama olacak mı Bilen var mı

      Yorum yap


      • Guest's Avatar
       Misafir yorumladı
       Yorumu Düzenleme
       Elektrikli bisiklet kullanımı için herhangi bir ehliyet veya belge gerekmiyor ama sanırım yaş sınırı koydular

     • #7
      Murad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Xiaomi bütün dünyada kabul gören elektrikli bisikletini geçen ay güncelledi. Neredeyse birçok özelliği aynı olan fakat ufak tefek farklar içeren biraz daha etli ve kalın görünen bir bisikletle karşımıza çıktı. Bu bisiklette taşıma kapasitesi Bir önceki versiyona göre 25 kilogram arttırılmış görünüyor Yani 75 kilogramdan 100 kilograma çıkartılmış.      Bunun dışında Menzilde 3 - 5 kilometrelik bir artış söz konusu ama pil ve motor kapasiteleri aynıymış gibi görünüyor. Bunun dışında fiyatta belli bir Yükseliş var. Mesela şu anda 5000 küsurlara satılan eski modeli yerine bunu alırsanız 7000 lira gibi bir para ödemeniz gerekir bence Buna gerek yok. Önceki model daha ekonomik olması açısından tercih edilebilir. Çünkü fazla bir yenilik getirilmemiş. Diğer elektrikli bisikletler ile karşılaştırıldığında katlanıp neredeyse koltuk altında taşınabilecek boyutu kadar küçültülmesi, aşırı şık görünümü minibüs otobüs gibi küçük toplu taşıma araçlarına binebilme potansiyelinden dolayı örnek vermek gerekirse bu bisiklet beni cezbediyor.
      2 yıldır kullanıyorum ama pilin gittiği mesafe yarıya indi :(

      Yorum yap

      Daha önce girdiğiniz içerik kayıt edilmiştir.içeriği geri yükle yada Sil.
      Auto-Saved
      Stick Out Tongue :p Smile :) Mad :mad: Wink ;) Frown :( Big Grin :D Confused :confused: Embarrassment :o Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Hazırlanıyor...
      X